Wnętrze

Czyszczenie 

Zadbaj o wnętrze swojego samochodu i wybierz jeden z kilku wariantów jaki dla Ciebie przygotowaliśmy!

PAKIET CZYSZCZENIA PODSTAWOWY

Usługa ta skierowana jest do klientów, którzy cenią sobie dobrze wykonane usługi, jednocześnie łącząc je z niewielkim budżetem na ich realizacje. Czas trwania usługi uzależniony jest od stopnia zabrudzenia pojazdu. Pakiet podstawowy obejmuje: czyszczenie powierzchowne, dokładne odkurzenie wnętrza samochodu oraz elementów wyposażenia, odkurzanie podłogi wraz z dywanikami, odkurzanie i wyczyszczenie bagażnika i umycie szyb. 

PAKIET CZYSZCZENIA ROZSZERZONY

Usługa ta skierowana jest do klientów chcących na nowo zauroczyć się wnętrzem swojego pojazdu. Czas trwania usługi uzależniony jest od stopnia zabrudzenia pojazdu, lecz z pewnością jest on wyższy niż w przypadku tańszych pakietów. Zakres usługi obejmuje: Dokładne czyszczenie, dokładne odkurzanie wnętrza samochodu wraz z elementami wyposażenia, dokładne odkurzanie podłogi wraz z dywanikami oraz tym co znajduje się pod nimi, dokładne czyszczenie i odkurzanie bagażnika wraz z jego zakamarkami oraz umycie szyb. 

PAKIET CZYSZCZENIA DETAILINGOWY

Usługa ta skierowana jest w stronę koneserów detailingu. Auto po czyszczeniu detailingowym wygląda lepiej niż w dniu opuszczenia salonu samochodowego. Czas na realizację takiej usługi obejmuje minimum 3 dni, lecz efekt jest naprawdę spektakularny. Walczymy o każdy detal - każdy najmniejszy defekt jest diagnozowany i w możliwy do tego sposób usuwany. Podczas czyszczenia detailingowego zajmujemy się: Dokładnym czyszczeniem całego wnętrza w tym wszystkich wnęk i zakamarków, dokładnym odkurzaniem podłogi, dywaników, bagażnika, wszystkich wnęk i zakamarków, czyszczeniem szyb i elementów połyskujących, przeprowadzamy kompleksową usługę czyszczenia prowadnic od foteli wraz z nasmarowaniem. 

UWAGA! Usługa ta obejmuje demontaż foteli w celu dotarcia do każdego najmniejszego ziarenka piasku w wykładzinie. Przed zleceniem tej usługi należy poinformować nas w przypadku, gdy klient nie wyraża na to zgody. 


Pranie

Jeśli zauważyłeś w swoim samochodznie niepokojące plamy, Twoje fotele nie są już tak czyste jak w dniu zakupu, a zabrudzenia podłogi nie schodzą po standardowym odkurzaniu - powinieneś zastanowić się nad praniem wnętrza swojego samochodu.

PAKIET PRANIA "ODŚWIEŻENIE"

Usługa ta skierowana jest do klientów, którzy w swoim samochodzie mają lekkie zabrudzenia foteli oraz podłogi. Jeśli Twoje auto posiada pojedyncze zabrudzenia tapicerki to ten pakiet prania jest dla Ciebie.

Uwaga! Pakiet prania odświeżenie zawiera usługi pakietu czyszczenia podstawowego.

PAKIET PRANIA ROZSZERZONY

Usługa ta skierowana jest do klientów z większymi zabrudzeniami samochodu, ceniących sobie czystość i dokładność. Pakiet rozszerzony obejmuje: pranie foteli, podłogi w dostępnych miejscach, bagażnika oraz czyszczenie podsufitki. 

Uwaga! Pakiet prania podstawowego zawiera usługi pakietu czyszczenia rozszerzonego. 

PAKIET PRANIA DETAILINGOWY

Usługa ta skierowana jest dla koneserów detailingu. Praniu podlega każdy element materiałowy w samochodzie. Podczas wykonywania zabiegu wyjmowane są fotele, aby dostać się do trudno dostępnych miejsc pod nimi. Pakiet detailingowy obejmuje: Kompleksowe pranie foteli, podłogi oraz bagażnika, a także dokładne pranie tapicerki bez obaw o naruszenie jej struktury. 

Uwaga! Pakiet prania detailingowego zawiera usługi z pakietu czyszczenia detailingowego. 


Skóry

We wnętrzu Twojego samochodu przeważa tapicerka skórzana? Mamy przygotowany pełen zakres usług pozwalający w pełni cieszyć się czystą i zadbaną skórą. Jeśli i Ty chcesz, aby skórzane wnętrze Twojego samochodu wyglądało jak nowe koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą, wybierz numer do naszych specjalistów i umów się na wizytę! 

CZYSZCZENIE I ZABEZPIECZENIE TAPICERKI SKÓRZANEJ

Usługa ta obejmuje dokładne czyszczenie foteli, tapicerki oraz wszystkich elementów skórzanych w samochodzie. Czyszczenie to jest wykonywane za pomocą dedykowanych środków do tapicerki skórzanej firmy COLOURLOCK. Następnie kompleksowo zabezpieczymy skóry przed nadmierną eksploatacją. Jeśli obawiasz się o zbyt szybkie zużycie skóry w Twoim aucie to właśnie jej zabezpieczenie jest dla Ciebie! Dodatkowo środek zabezpieczający chroni przed zabrudzeniami, które - nawet jeśli się pojawią - dużo łatwiej będzie usunąć. Zabezpieczenie skóry środkami COLOURLOCK uchroni Cię również przed przebarwieniami ze świeżo kupionych jeansów. Zabezpieczając skóry w samochodzie, chronisz również swój portfel. 

Uwaga! Usługa ta wymaga wcześniejszego odkurzenia i przygotowania elementów skórzanych do czyszczenia, które są wykonywane w pakiecie Czyszczenia podstawowym. 

ZABEZPIECZENIE TAPICERKI SKÓRZANEJ POWŁOKĄ CERAMICZNĄ

Usługa ta obejmuje kompleksowe zabezpieczenie foteli oraz tapicerki skórzanej przed nadmierną eksploatacją ze zwiększonym czasem ochrony. Czym różni się zabezpieczenie powłoką od standardowego zabezpieczenia środkami COLOURLOCK? Nie da się nie zauważyć kilku istotnych różnic: skóry zabezpieczone ceramiką są bardziej odporne na ich nadmierne użytkowanie. Dodatkowo powłoka ceramiczna w mocniejszym stopniu uchroni nasze skóry przed nasączeniem płynami, które akurat rozlały nam się w samochodzie. Ceramika na fotelach jeszcze bardziej uchroni Cię przed przebarwieniami, a pielęgnacja foteli stanie się jeszcze mnie problematyczna niż mógłbyś to sobie wyobrazić. 

REGENERACJA TAPICERKI SKÓRZANEJ

Usługa ta obejmuje pełny, kilkuetapowy proces regeneracji skóry. Co to oznacza w praktyce? Przyjmijmy, że Twój samochód wyposażony jest w wiekowe skóry, które z biegiem czasu stały się twardsze, mniej elastyczne, bardziej szorstkie i nieprzyjemne w dotyku. Częstym błędem jest świadome pominięcie takich oznak starzenia. W tym momencie skóra w Twoim samochodzie daje Ci ostatnie znaki, abyś uchronił ją przed uszkodzeniami wynikającymi z braku pielęgnacji. W takim przypadku skóry poddajemy procesom kilkuetapowego nawilżenia, dzięki czemu odzyskujemy sprężystość. Dodatkowo szeroki wachlarz produktów odżywczych i regenerujących dobierany jest w taki sposób, aby skóra odzyskała swój pierwotny kolor i zapach.

RENOWACJA TAPICERKI SKÓRZANEJ

Skóra w Twoim samochodzie jest już zmęczona? Liczne przetarcia nie pozwalają Ci w pełni cieszyć się wnętrzem swojego samochodu? Nie przejmuj się! W swojej ofercie posiadamy również renowację tapicerki skórzanej. Co to oznacza? Możemy całkowicie odnowić elementy skórzane w Twoim samochodzie tak dokładnie, aby wyglądały jak z fabryki. Przetarcia, otarcia, rysy, pęknięcia to dla nas chleb powszedni! W oparciu o najnowsze technologie i szeroki wachlarz produktów do tego przeznaczonych, przywrócimy drugie życie skórze Twojego samochodu. 

 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ W NASZYM SALONIE
SKONTAKTUJ SIĘ
Napisz Zadzwoń