Na zewnątrz

Korekta Lakieru

Jeśli wygląd Twojego samochodu nie powoduje już uśmiechu na Twojej twarzy, a na lakierze jest więcej rys niż połysku - z pewnością powinieneś pomyśleć o odświeżeniu lakieru. 

ONE STEP

Ten rodzaj korekty skierowany jest dla samochodów, które utraciły połysk i głębię lakieru. Często niewłaściwe dbanie oraz mycie samochodu powoduje liczne zarysowania. W czasie użytkowania samochodu powstają liczne hologramy i zmatowienia, które znacząco psują efekt zadbanego auta. Jeśli Twoje auto nie posiada głębokich zarysowań, a efekt po umyciu przestał Cię zadowalać to właśnie One Step jest tutaj świetnym rozwiązaniem! Usługa ta obejmuje mechaniczne polerowanie lakieru przy użyciu odpowiednio dobranych past i padów. 

KOREKTA DWUETAPOWA

Jeśli Twoje auto posiada liczne zarysowania powstałe na skutek niewłaściwego dbania,  a dodatkowo są na nim głębsze zarysowania - nie przejmuj się! Mamy na to sposób. Dwuetapowa korekta lakieru jest rozszerzeniem pakietu one step o jeden dodatkowy krok, w którym to najczęściej rozprawiamy się z poważniejszymi zarysowaniami. Nie straszne nam rysy, które wyłaniają się spod zmatowiałego lakieru! Dwuetapowa korekta bezproblemowo radzi sobie z defektami powstałymi podczas: niewłaściwego parkowania, przejazdu pomiędzy drzewami, szorowania lakieru na sucho w celu usunięcia brudu czy też zarysowaniem wnęk podczas wsiadania do samochodu. 

KOREKTA TRZYETAPOWA

Ten rodzaj usługi skierowany jest do samochodów posiadających wyraźnie zmęczony lakier. Trzyetapowa korekta pozwala nam na mocniejsze wypracowanie tzw. cięcie lakieru. Zadrapania powstałe na skutek drobnej kolizji, głębokie rysy, czy defekty powstałe przez ptasie niespodzianki to żaden problem! Podczas tego procesu usuwamy praktycznie wszelkie zarysowania, hologramy i oksydację występujące na powłoce lakierniczej. Procedura ta przywraca lakierowi pierwotny wygląd, a połysk i głębia koloru osiągają efekt lepszy, niż w dniu opuszczenia salonu!

 

 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ W NASZYM SALONIE
SKONTAKTUJ SIĘ
Napisz Zadzwoń